Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Inne   »   Szczegóły wpisu
Plebiscyt Absolwent XXI wieku rozstrzygnięty! Znamy zwycięzców
2019-01-04

W plebiscycie wzięli udział biznesmeni, naukowcy, artyści, sportowcy, politycy i działacze społeczni. Internauci mogli przez dwa miesiące zapoznawać się z profilami oficjalnej listy kandydatów i głosować na swoich faworytów.

Po zliczeniu wyników i unieważnieniu fałszywych głosów uzyskaliśmy nazwiska zwycięzców plebiscytu.

Zwyciężyli następujący uczestnicy:

W kategorii Sport – Sebiastian Kot (Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki)
W kategorii Kultura – Daniel Kaczmarczyk (Akademia WSB)
W kategorii Biznes – Agata Goik (Politechnika Śląska w Gliwicach)
W kategorii Nauka – Małgorzata Jachacz-Łopata (Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach)
W kategorii Działalność społeczna – Dariusz Gajny (Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza)
W kategorii Samorząd i polityka – Krzysztof Pieczyński (Uniwersytet Śląski w Katowicach)
Gratulujemy wszystkim laureatom!

Cieszymy się, że uczelnie z województwa śląskiego mogą się pochwalić tak zasłużonymi, ciekawymi osobowościami. Zarówno zwycięzcy, jak i pozostali kandydaci zasługują na wyrazy uznania – wszyscy są przykładem na to, że wykształcenie w połączeniu z chęcią do pracy i ciągłego rozwoju to dobry przepis na sukces.

Dziękujemy wszystkim patronom akcji, uczestnikom oraz głosującym – ten inspirujący projekt zdobył popularność w całym województwie i pozwolił poznać wybitne osiągnięcia mieszkańców z całego regionu.

Autor: MediaBielsko.pl Paweł Strykowski