Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Inne   »   Szczegóły wpisu
PROFESOR STANISŁAW NIEMCZYK NIE ŻYJE
2019-05-13

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Profesora. Zmarły 13 maja br. Profesor Stanisław Niemczyk był wieloletnim wykładowcą naszej Uczelni, wybitnym architektem o liczącym się Polsce nazwisku, autorytetem w swoim środowisku oraz życzliwym, chętnie dzielącym się ogromną wiedzą opiekunem studentów Architektury wnętrz. W Jego osobie Uczelnia straciła swojego oddanego, mądrego Przyjaciela.

Rodzinie Zmarłego przekazujemy wyrazy najgłębszego współczucia, zapewniając jednocześnie, iż pamięć o zasługach i dorobku Pana Profesora wniesionym do BWS im. J. Tyszkiewicza pozostanie trwała i otoczona na zawsze naszą wdzięcznością i podziwem.

Założyciel Uczelni Ewa Madoń

Rektor Jerzy Chrystowski