Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Inne   »   Szczegóły wpisu
Konkurs na prace dyplomowe pn.swissstandards.pl. Od teorii do praktyki
2019-12-09

W imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej i Partnerów Konkursu-działajacych w Polsce szwajcarskich firm, zapraszamy studentów, którzy w tym roku akademickim będą pisać i bronić prace dyplomowe do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki".
Mile widziane prace z obszarów dotyczących logistyki, architektury wnętrz mieszkalnych, technik sanitarnych, budownictwa, technologii cieplnych (i powiązanych jak np: zarządzanie, informatyka, ubezpieczenia, marketing  danej branży) oraz uwzględniające rozwiązania i produkty Partnerów (FRACHT FWO POLSKA, FRANKE, GEBERIT, HILTI, SIKA, ZEHNDER).

Konkurs przebiega dweutapowo:

1 etap - do 31.12.2019 studenci zgłaszają propozycje tematów swoich prac z krótkim planem/ opisem założeń koncepcyjnych pracy na https://odteoriidopraktyki.pl/rejestracja/

➡ 2 etap - od 15.01.2020 do 30.06.2020- osoby zakwalifikowane do II etapu piszą pracę, mogąc korzystać ze wsparcia merytorycznego Partnera.

Wyłonienie zwycięzców - do 30.11.2020

Dla autora najlepszej pracy NAGRODY RZECZOWE/ FINANSOWE LUB PŁATNE STAŻE.

Autor: POLSKO - SZWAJCARSKA IZBA GOSPODARCZA

Plakat.jpg168.21 KB