Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Konferencje
Tytuł: Treść: Autor: Od: Do:
Konferencje

Zaproszenie na Konferencję Pełnosprawny Student XIII
2019-10-09
Konferencje   »   Edukacyjne
Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XIII edycji konferencji: PEŁNO(S)PRAWNY STUDENT poświęconej zagadnieniom związanym z procesem kształcenia osób z niepełnosprawnościami na poziomie szkolnictwa wyższego. W tym roku podejmiemy między innymi temat wspierania studentów z niepełnosprawnościami w ramach funduszy krajowych i europejskich.

(Nie)pełnosprawni na rynku pracy - zaproszenie
2019-09-26
Konferencje   »   Inne
Szanowni Państwo,
 
w dniu 06 listopada 2019 r. Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją Łódź Akademicka organizuje już po raz szósty konferencję „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”: https://niepelnosprawni.lodzakademicka.pl/
 
W tegorocznej edycji podejmiemy temat sportu, który jest niezbędnym elementem wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Sport w życiu osób niepełnosprawnych spełnia niezwykle istotną rolę. Poza aspektem zdrowotnym równie ważne okazuje się poczucie przynależności do grupy, wyjście z domu i otwarcie się na nowe możliwości. Często okazuje się, że z czasem sport staje się nowym pomysłem na życie oraz na aktywność zawodową.

Porozmawiajmy o smart city
2019-09-26
Konferencje   »   Architektury i budownictwa
Rozrastające się, coraz bardziej zaludnione miasta generują nowe wyzwania i problemy, które muszą zostać rozwiązane po to, by mieszkańcom żyło się w nich wygodnie. Od lat mówi się więc o tym, że metropolie mają stać się smart. Co to tak naprawdę oznacza? Które rozwiązania są już w zasięgu ręki, a które będą dostępne za jakiś czas albo zostaną projektem atrakcyjnym na papierze, ale trudnym do wprowadzenia w Polsce?

II Konferencja pn. Wielowymiarowość zdrowia
2019-07-17
Konferencje   »   Medyczne
Szanowni Państwo,  w imieniu organizatorów przekazuję I komunikat dotyczący II Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Wielowymiarowość Zdrowia"-
Diagnostyka-Profilaktyka-Terapia organizowanej przez Instytut Nauk o Zdrowiu WNPiT PWSZ w Skierniewicach.  


©2012 Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza w Bielsku Białej