Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Konferencje   »   Edukacyjne   »   Szczegóły wpisu
Zaproszenie na Konferencję Pełnosprawny Student XIII
2019-10-09

Konferencja odbędzie się 14 listopada 2019 r. w Krakowie, (Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, BUDYNEK A-V, ul. Prądnicka 80, Kraków).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wyżywienie w trakcie trwania konferencji. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy będą dostępne na stronie www.firr.org.pl. Udział w konferencji można zgłosić za pośrednictwem formularza online: https://forms.gle/TbtLj3xyZvQcHMSP8.

Termin przesyłania zgłoszeń mija 31 października 2019 r. (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Każdy zarejestrowany uczestnik konferencji otrzyma e-mailowe potwierdzenie rejestracji zawierające informacje na temat szczegółowego programu konferencji, miejsca obrad itp.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Agatą Szal: tel. (12) 629-85-14, 663-883-341, e-mail: Agata.Szal@firr.org.pl.

Autor: Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Zaproszenie .pdf630.99 KB