Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Staże i praktyki   »   Edukacyjne   »   Szczegóły wpisu
Europoseł Jadwiga Wiśniewska - Płatne staże w PE w Brukseli
2019-10-09

W ciągu ostatnich pięciu lat staż w brukselskim biurze odbyło 40 studentów.

- Zapraszam młodych ludzi do współpracy. Staż jest doskonałą szansą poznania, jak w praktyce funkcjonuje Parlament Europejski, a także okazją do rozwoju zainteresowań, zdobycia cennego doświadczenia, szlifowania znajomości języków obcych i poznania Brukseli. Takie doświadczenie bez wątpienia rozszerzy spojrzenie na świat – zaprasza na staże do swojego biura w Brukseli Europoseł Jadwiga Wiśniewska.

Studenci z województwa śląskiego zainteresowani odbyciem stażu w biurze Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej w Brukseli proszeni są o przesłanie na adres: jadwiga.wisniewska.ep@gmail.com swojego CV z listem motywacyjnym wraz z esejem nt. „Przyszłość Unii Europejskiej – szanse i zagrożenia”.

Studenci, którzy napiszą najlepsze prace wyjadą na miesięczne staże do biura Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej w Brukseli.

O wynikach Konkursu "Wygraj Staż w PE" laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Szczegóły w Regulaminie oraz pod numerem tel. 34 313 31 40.

Szczegóły konkursu - w Regulaminie (w załączeniu) oraz na stronie: https://jadwigawisniewska.pl/strony/staze-w-pe

Dodatkowych informacji można uzyskać w Biurze Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej
Al. NMP 24/11, 42-200 Częstochowa
tel. 34 313 31 40, 660 007 862