Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Staże i praktyki   »   Medyczne

Oferta praktyk zagranicznych - Medikool Centrum zdrowia
2020-02-06
Staże i praktyki   »   Medyczne
 Firma Medikool. Centrum zdrowia oferuje miejsca praktyk zagranicznych dla:

- 2 osób na Costa Dorada w terminie od 12 maja do 18 czerwca
- 1 osoby na Majorkę w terminie od 1 maja do 1 czerwca

Istnieje również możliwość zatrudnienia w firmie Medikool. Centrum zdrowia

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Dyrektor Personalny
p. Monika Bekiesz
monika.bekiesz@medikool.pl
kom. 601-182-913

Salon Good Day Spa - oferta praktyk
2019-11-26
Staże i praktyki   »   Medyczne
Salon Good Day Spa - Salon Piękna i Relaksu w Bielsku-Białej  oferuje miejsca praktyk w obszarze: masaże, zabiegi na twarz, mezoterapia bezigłowa i henna. Zachęcam do obejrzenia strony: http://www.gooddayspa.pl/ i kontaktu salon@gooddayspa.pl Pani Małgorzata Lipka

Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody zaprasza studentów/-tki Kosmetologii na praktyki.
2019-07-17
Staże i praktyki   »   Medyczne
Babski Raj zapewnia bardzo duże możliwości praktycznej nauki zawodu, ponieważ w ofercie ma dużo różnorodnych zabiegów wykonywanych na wysokiej klasy kosmetykach i urządzeniach. Serdecznie polecam :)

Day spa Golden Spa przyjmie na praktyki studentki kierunku Kosmetologia
2019-07-10
Staże i praktyki   »   Medyczne
Day spa "Golden Spa" oraz absolwentka Bielskiej Wyższej szkoły im. J. Tyszkiewicza p. Aleksandra Sikorska przyjmie na praktyki studentki kierunku Kosmetologia (Golden Spa ul. Generała Maczka 41 43-300 Bielsko-Biała).

Firma gwarantuje opiekę oraz możliwość praktycznej nauki zawodu. Posiada bardzo dużą bazę klientów i różnorodność zabiegów. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny: 33 8105487 lub e-mail'owy: spa@goldenspa.pl

Emc Body Space Sp. z o.o. przyjmie na praktyki studentki kierunku Kosmetologia
2019-07-10
Staże i praktyki   »   Medyczne
Emc Body Space Sp. z o.o.przyjmie na praktyki studentki kierunku Kosmetologia (ul. Wyzwolenia 323 43-300 Bielsko-Biała).

Firma gwarantuje opiekę i możliwość praktycznej nauki zawodu. Posiada bardzo dużą bazę klientów i różnorodność zabiegów. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny: