Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Szkolenia   »   Edukacyjne   »   Szczegóły wpisu
Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych z wyższym wykształceniem w zdobyciu zatrudnienia
2018-07-18

W ramach działań zaplanowanych w Projekcie wszystkie osoby niepełnosprawne otrzymają wsparcie w postaci zaplanowania i wdrożenia indywidualnej ścieżki kariery zawodowej. Dodatkowo osoby niepełnosprawne ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności mogą liczyć na dodatkowe wsparcie w postaci: kursów, szkoleń zawodowych - zdobycia uprawnień zawodowych w tym np. min. prawa jazdy, licencji wyceny nieruchomości, uprawnień elektrycznych itp., 3 miesięcznych staży zawodowych ze stypendium stażowym oraz w uzasadnionych przypadkach wraz z dodatkiem motywacyjnym wsparcia zatrudnienia i samozatrudnienia.

Projekt realizowany jest od 15 grudnia 2017 r. do 31 marca 2019 r.

Wszystkie działania realizowane w ramach Projektu są bezpłatne dla beneficjenta.

Ilość miejsc ograniczona.

Nie czekaj. Zgłoś się do udziału w projekcie. Wypełnij deklarację zgłoszeniową.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

>> Deklaracja zgłoszeniowa w wersji doc. - w załączeniu

>> Deklaracja zgłoszeniowa online http://www.fazon.pl/index.php?option=com_proforms&view=form&jid=1&Itemid=147

Autor: www.fazon.pl

Plakat.pdf280.10 KB